ISSF

issf logoISSF jest organizacją korzystającą w trakcie prowadzonych zajęć z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych sprzętu, a jednocześnie bazuje na wieloletnim doświadczeniu szkoleniowym twórców organizacji. Do grona założycieli można zaliczyć doświadczonych płetwonurków technicznych, jaskiniowych, wrakowych, rebreatherowych oraz nurków zawodowych, a w tym osób z długoletnią służbą w jednostkach specjalnych. Tak szeroki zakres doświadczenia umożliwił przygotowanie programów szkoleniowych na najwyższym poziomie. 

ISSF diverSelekcja na szkolenia instruktorskie jest jedną z najbardziej rygorystycznych w stosunku do innych federacji. Wybierani są jedynie pasjonaci nurkowania o wysokiej sprawności fizycznej, dużych umiejętnościach i wiedzy. Wszystko po to abyś czuł się pod wodą bezpiecznie i mógł liczyć na pomoc w każdym momencie nurkowania. 

OWD ISSFZ uwagi na rozwój techniki oraz badania nad różnymi dziedzinami nurkowania, kursanci ISSF muszą otrzymywać ciągle aktualne materiały szkoleniowe. Organizacja zdecydowała się więc na wprowadzenie do nauki podręczników szkoleniowych w postaci publikacji elektronicznych. Powyższe rozwiązanie umożliwia organizacji zapewnienie dostępu do ciągle obowiązującej wiedzy. Studenci ISSF mają stały dostęp do najnowszych wersji podręczników, bez potrzeby ich kolejnego kupowania. Mają również możliwość korzystać z materiałów wszędzie tam gdzie zabierają ze sobą smarfon, tablet lub komputer.

 

O szczegółach działalności ISSF dowiesz się więcej ze strony www.issfdiving.com